€{{amount_with_comma_separator}}

Shoppen op afspraak

Yaay! Vanaf zaterdag mogen we je met grote waarschijnlijkheid weer verwelkomen in onze winkels. Wil je alvast een afspraak maken? Bel of mail jouw favoriete YAYA conceptstore.

We zijn telefonisch bereikbaar tussen 11.00 en 16.00. We zien we je hopelijk snel.

(Uiteraard nemen we alle corona-maatregelen in acht, zodat we jouw shopping afspraak zo veilig mogelijk kunnen laten verlopen.)

YAYA ALKMAAR

Fnidsen 87
1811NE Alkmaar
+31 (0) 72 202 9215
+31 (0) 6 15 23 02 89
alkmaar@yaya.nl

Maandag 12:00 – 17:00 uur
Dinsdag 10:00 – 17:00 uur
Woensdag 10:00 – 17:00 uur
Donderdag 10:00 – 17:00 uur
Vrijdag 10:00 –17:00uur
Zaterdag 10:00 –17:00uur
Zondag 12:00 – 17:00 uur

YAYA AMSTELVEEN

Winkelcentrum Stadshart Amstelveen
Binnenhof 25
1181 ZH Amstelveen
+31 (0) 20 640 4555
amstelveen@yaya.nl

Maandag 11:00 –17:00uur
Dinsdag 10:00 –17:00uur
Woensdag 10:00 –17:00 uur
Donderdag 10:00 –17:00uur
Vrijdag 10:00 –17:00uur
Zaterdag 10:00 –17:00uur
Zondag 11:00 –17:00uur 

YAYA ARNHEM

Koningstraat 13
6811 DE Arnhem
+31 (0) 6 11 46 79 47
arnhem@yaya.nl

Maandag 13:00 –17:00uur
Dinsdag 10:00 –17:00uur
Woensdag 10:00 –17:00 uur
Donderdag 10:00 –17:00uur
Vrijdag 10:00 –17:00 uur 
Zaterdag 10:00 –17:00uur
Zondag 12:00 – 17:00 uur

YAYA BERGEN

Kerkstraat 3
1861 KR Bergen
+31 (0) 72 202 9173
bergen@yaya.nl

Maandag 12:00 –17:00uur
Dinsdag 10:00 –17:00uur
Woensdag 10:00 –17:00uur
Donderdag 10:00 –17:00uur
Vrijdag 10:00 –17:00uur
Zaterdag 10:00 –17:00uur
Zondag 12:00 – 17:00 uur

YAYA BREDA

Veemarktstraat 49
4811 ZD Breda
+31 (06) 21970093
breda@yaya.nl

Maandag 13:00 – 17:00 uur
Dinsdag 10:00 – 17:00 uur
Woensdag 10:00 – 17:00 uur
Donderdag 10:00 – 17:00 uur
Vrijdag 10:00 – 17:00 uur
Zaterdag 10:00 – 17:00 uur
Zondag 12:00 – 17:00 uur 

YAYA DEN BOSCH

Krullartstraat 18
5211 HR Den Bosch
+31 (0)6 21985228
denbosch@yaya.nl

Maandag 13:00 – 17:00 uur
Dinsdag 10:00 – 17:00 uur
Woensdag 10:00 – 17:00 uur 
Donderdag 10:00 – 17:00 uur
Vrijdag 10:00 – 17:00 uur
Zaterdag 10:00 – 17:00 uur
Zondag 12:00 – 17:00 uur

YAYA EINDHOVEN

Kleine Berg 14
5611 JV Eindhoven
+31 (0) 40 302 1177
eindhoven@yaya.nl

Maandag 13:00 – 17:00 uur
Dinsdag 10:00 – 17:00 uur
Woensdag 10:00 – 17:00 uur
Donderdag 10:00 – 17:00 uur
Vrijdag 10:00 – 17:00 uur
Zaterdag 10:00 – 17:00 uur
Zondag 12:00 – 17:00 uur 

YAYA GRONINGEN

Vismarkt 40
9711 KT Groningen
+31 (0) 50 211 0194
groningen@yaya.nl

Maandag 13:00 – 17:00 uur
Dinsdag 10:00 – 17:00 uur
Woensdag 10:00 – 17:00 uur
Donderdag 10:00 – 17:00 uur
Vrijdag 10:00 – 17:00 uur
Zaterdag 10:00 – 17:00 uur
Zondag 13:00 – 17:00 uur

YAYA HAARLEM

Kruisstraat 11
2011 PV Haarlem
+31 (0) 23 302 3729
haarlem@yaya.nl

Maandag 12:00 – 17:00 uur
Dinsdag 10:00 – 17:00 uur
Woensdag 10:00 – 17:00 uur
Donderdag 10:00 – 17:00 uur
Vrijdag 10:00 – 17:00 uur
Zaterdag 10:00 – 17:00 uur
Zondag 12:00 – 17:00 uuR

YAYA LEIDSCHENDAM

Westfield Mall of the Netherlands
Kornoelje 14
2262 AX Leidschendam
+31 (0) 70 221 0578
leidschendam@yaya.nl

Maandag 11:00 – 17:00 uur
Dinsdag 10:00 – 17:00 uur
Woensdag 10:00 – 17:00 uur
Donderdag 10:00 – 17:00 uur
Vrijdag 10:00 – 17:00 uur
Zaterdag 10:00 – 17:00 uur
Zondag 12:00 – 17:00 uur 

YAYA NIJMEGEN

Ziekerstraat 49 A
6511 LE Nijmegen
+31 (0) 24 818 2748
nijmegen@yaya.nl

Maandag 12:00 – 17:00 uur
Dinsdag 10:00 – 17:00 uur
Woensdag 10:00 – 17:00 uur
Donderdag 10:00 – 17:00 uur
Vrijdag 10:00 – 17:00 uur
Zaterdag 10:00 – 17:00 uur
Zondag 12:00 – 17:00 uur

YAYA UTRECHT

Zadelstraat 5
3511 LR Utrecht
+31 (0)6 25 17 74 86
utrecht@yaya.nl

Maandag 13:00 – 17:00 uur
Dinsdag 10:00 – 17:00 uur
Woensdag 10:00 – 17:00 uur
Donderdag 10:00 – 17:00 uur
Vrijdag 10:00 – 17:00 uur
Zaterdag 10:00 – 17:00 uur
Zondag 12:00 – 17:00 uur 

YAYA ZWOLLE

Sassenstraat 62 – 64
8011 PD Zwolle
+31 (0) 38 202 2115
zwolle@yaya.nl

Maandag 13:00 – 17:00 uur
Dinsdag 10:00 – 17:00 uur
Woensdag 10:00 – 17:00 uur
Donderdag 10:00 – 17:00 uur
Vrijdag 10:00 – 17:00 uur
Zaterdag 10:00 – 17:00 uur
Zondag 13:00 – 17:00 uur 

Winkelmandje